Panmure Court In Edinburgh

  • 18 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

Hosté mohou zůstat v apartmánu Panmure Court In Edinburgh při návštěvě města Edinburgh.

Apartmán Panmure Court In Edinburgh má 6 pokojů.

Ubytování je 1 km od Zahrady Princes Street, zatímco Edinburský hrad je 1,1 km daleko. Tento apartmán je blízko Museum of Edinburgh a nabízí snadný, 10-minutový přístup do centra města Edinburgh. Kavárna Cafe Vivo se nachází 300 metrů daleko. Vlakové nádraží Waverley je vzdáleno jen 10 minut chůze.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Panmure Court In Edinburgh
Joivy Secluded Brewery Apartment
Cena pouze pro mobilní zařízení

Joivy Secluded Brewery Apartment

8.6
Vynikající 32 recenzí
99 m od ubytování
USD 380 USD 342
za noc
Comfy Place Off Royal Mile, With Parking
Cena pouze pro mobilní zařízení

Comfy Place Off Royal Mile, With Parking

7.8
Dobrý 27 recenzí
126 m od ubytování
USD 311 USD 280
za noc
Old Tolbooth Wynd - 388
Cena pouze pro mobilní zařízení

Old Tolbooth Wynd - 388

8.8
Vynikající 18 recenzí
127 m od ubytování
USD 777 USD 699
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Skotsko (EDI)
    15 km

    Vlaková nádraží

    Vlakové nádraží Waverley
    600 m

    Vybavení

    Internet

    • Internetové připojení
    • Wi-Fi v pokojích zdarma

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice

    V pokojích

    • Žehlení

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 19:00
    Odhlášení: do 11:00
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán For Students Only Panmure Court In Edinburgh umístěn?
      Apartmán For Students Only Panmure Court In Edinburgh se nachází v blízkosti Palác Holyrood House.
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán For Students Only Panmure Court In Edinburgh apartmán?
      Mezi oblíbené atrakce poblíž apartmán For Students Only Panmure Court In Edinburgh apartmán patří Muzeum whisky a restaurace Scotch Whisky Experience, což se nachází 14 minut chůze.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán For Students Only Panmure Court In Edinburgh?
      Noční pobyt v apartmán For Students Only Panmure Court In Edinburgh bude stát 174 £.
    • Jsou v blízkosti apartmán For Students Only Panmure Court In Edinburgh apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán For Students Only Panmure Court In Edinburgh apartmán patří restaurace The Kilderkin a Tolbooth Tavern, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Skotsko (EDI)
    15 km

    Vlaková nádraží

    Vlakové nádraží Waverley
    600 m

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Panmure Court In Edinburgh

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít